Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú cookies. Používaním webu s tým vyjadrujete súhlas. Viac informácií

ADIEL Drmek FORTE s vitamínom E 90 cps.
Výpredaj!
  • ADIEL Drmek FORTE s vitamínom E 90 cps.

ADIEL Drmek FORTE s vitamínom E 90 cps.

Snažíte sa o dieťatko a trápia vás zlé hormonálne hladiny progesterónu a prolaktínu? Alebo máte problémy s nepravidelnou či slabou ovuláciou? Potom vyskúšajte produkt DRMEK FORTE s vitamínom E. Jedná sa o najsilnejší drmek na trhu s vysokou koncentráciou účinnou látkou a to v pomere 10:1.

Vitexagnex
do 3 pracovních dní
12,90 €
S DPH
Množstvo:

Snažíte sa o dieťatko a trápia vás zlé hormonálne hladiny progesterónu a prolaktínu? Alebo máte problémy s nepravidelnou či slabou ovuláciou? Potom vyskúšajte produkt DRMEK FORTE s vitamínom E. Jedná sa o najsilnejší drmek na trhu s vysokou koncentráciou účinnou látkou a to v pomere 10:1. Drmek svojimi účinkami pôsobí na reguláciu hladín pohlavných hormónov a tie potom ovplyvňujú celú ovuláciu, dozretie vajíčka a aj jeho uvoľnenie. Správne hladiny pohlavných hormónov sú často kľúčovými faktormi pre otehotnenie u ženy aj muža.

Dôsledkom užívania drmku by mala byť regulácia hladín pohlavných hormónov. Tieto pohlavné hormóny riadia ovulačný i menštruačný cyklus a teda aj samotnú ovuláciu (dozretie a uvoľnenie vajíčka).

Ako ženské pohlavné hormóny ovplyvňujú plodnosť:

  • Ženské pohlavné hormóny sú zodpovedné za správny priebeh menštruačného cyklu.
  • Pokiaľ nie je správna hladina hormónu estrogénu, nespustí sa ovulácia (uvoľnenie vajíčka z folikuly).
  • Pokiaľ nie je správna hladina progesterónu, sliznica po ovulácií nenarastá a vajíčko nie je schopné sa uchytiť.
  • Progesterón podporuje rast maternicovej sliznice po ovulácií, navodzuje sekrečnú fázu menštruačného cyklu. Ak nedôjde k oplodneniu vajíčka, tvorba tohto hormónu sa zastaví a dôjde k menštruačnému krvácaniu. Progesterón po oplodnení vajíčka zastaví menštruáciu a navodzuje rast mliečnej žľazy.
  • Prolaktín tlmí dozretie vajíčka vo vaječníku a menštruáciu. Stimuluje rozvoj mliečnej žľazy a laktáciu po porôde.
  • Bez správnej hladiny pohlavných hormónov nie je žiadna žena schopná otehotnieť.

Snažíte sa o dieťatko a trápia vás zlé hormonálne hladiny progesterónu a prolaktínu? Alebo máte problémy s nepravidelnou či slabou ovuláciou? Potom vyskúšajte produkt DRMEK FORTE s vitamínom E. Jedná sa o najsilnejší drmek na trhu s vysokou koncentráciou účinnou látkou a to v pomere 10:1. Jedna kapsule obsahuje 21,69g 10% extraktu drmku obyčajneho, čo pri správnom používaní zaisťuje požadovaný účinok už pri jednej kapsuli denne.

Drmek sa často používa pri ženskej neplodnosti, preventívne u pacientiek s nízkou hladinou progesterónu, pri popôrodnom krvácaní, napomáha odlúčeniu placenty, laktácií (tvorbe materského mlieka) a je súčinný pri liečbe fibróznej cysty na prsiach.

Prečo vitamín E?

ADIEL Drmek FORTE je naviac obohatený o vitamín E, ktorý podporuje účinky drmku a je dôležitým prvkom pri snahe o dieťatko, pretože ma pozitívny vplyv na kvalitu pohlavných buniek (vajíčok aj spermií). Vitamín E preukázateľne prispieva k plodnosti a zároveň pomáha správnej činnosti nervového systému. Je zaradený medzi významné antioxidanty, čo znamená, že zabraňuje vzniku nebezpečných voľných radikálov vznikajúcich pri metabolických procesoch v tele.

Spôsob užívania drmku FORTE 90 kapsúl

Bylinné prostriedky začnú pôsobiť na vaše telo asi za 2-4 týždne. Preto je nutné užívať prírodné doplnky stravy dlhodobo a pravidelne.

  • Užívajte 2 kapsule denne, ráno pred jedlom. Zapite dostatočným množstvom vody. Neprekračujte túto odporučenú dennú dávku.


Zloženie

koncentrát drmek obyčajný (Vitex agnus castus) v pomere 10:1
vitamín E

Balenie a dôležité informácie
90 kapsúl, 1 kapsula obsahuje 300mg účinných látok (280mg vitexu jahňacieho a 20mg vitamínu E)
Celé balenie je 27mg
Zaregistrované na Ministerstve poľnohospodárstva ako potravinový doplnok

Vitexagnex
do 3 pracovních dní

Podobné produkty