Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú cookies. Používaním webu s tým vyjadrujete súhlas. Viac informácií

ADIEL Maca negra FORTE 90 kapsúl
 • ADIEL Maca negra FORTE 90 kapsúl
 • ADIEL Maca negra FORTE 90 kapsúl
 • ADIEL Maca negra FORTE 90 kapsúl

ADIEL Maca negra FORTE 90 kapsúl

Mountain Maca (Lepidium Meyenii) to roślina rosnąca w Ameryce Południowej. Maca negra to najsilniejszy i najwyższej jakości gatunek, typowo ze względu na czarno-fioletową barwę. Maca negra jest jednym z pożywienia i głównie reguluje poziom hormonów w organizmie.
adielmacanegra
do 3 pracovních dní
11,90 €
S DPH
Množstvo:

Našou novinkou je extra silný typ peruánskej macy. Čierna maca podporuje plodnosť mužov a žien, zabezpečuje hormonálnu rovnováhu v tele, stimuluje funkciu pohlavných orgánov a kvalitu pohlavných buniek. Pomáha posilňovať imunitu, dodáva energiu a vitalitu. Namletý sušený koreň Maca Negra FORTE je silný 4: 1 extrakt v kapsuliach. Koreň Maca Negra dovážame priamo od výrobcu z Peru, tým vám zaručujeme najvyššiu možnú kvalitu. Celulózové kapsule sa ľahko prehĺtajú a sú vhodné aj pre vegánov a vegetariánov.

Maca horská (Lepidium Meyenii) je rastlina rastúca v Južnej Amerike. Maca negra je najsilnejší a najkvalitnejší druh, ktorý je typicky pre svoju čiernofialové farbu. Maca negra sa radí medzi superpotraviny a reguluje predovšetkým hormonálne hladiny tela. Hlavnými účinkami peruánskej čiernej macy je vplyv na plodnosť mužov aj ženy, zvýšenie libida, podpora erekcie, vitality a stimuláciu sexuálnych funkcií. Vďaka týmto účinkom je známa ako „peruánska modrá pilulka“ alebo „peruánska viagra“.

Peruánska čierna maca a plodnosť

PRE ŽENY predstavuje čierna maca ideálnu pomoc pri vyváženie hormónov estrogénu a progesterónu v tele. Zároveň Maca negra FORTE zabraňuje vzniku estrogénovej dominancie, ktorá je častým dôvodom neplodnosti alebo spontánnych potratov. Vďaka vplyvu macy negra na sexuálne libido pomáha pri ženskej frigidite a pôsobí ako prírodné afrodiziakum. Čierna maca pôsobí výborne všeobecne na kompletné hormonálne vyváženie.

 • Má vplyv na plodnosť ženy
 • Zvyšuje sexuálne libido
 • Reguluje hormonálnu nerovnováhu
 • Vyrovnáva menštruačnú nepravidelnosť
 • Potláča symptómy menopauzy

PRE MUŽOV je Maca negra FORTE vhodná na posilnenie sexuálneho apetítu, zlepšenie kvality a množstva spermií. Čierna maca pôsobí pozitívne na prostatu, pomáha pri impotencii. Pokiaľ chcete predchádzať problémom s počatím a riziku straty plodnosti je Maca negra FORTE perfektným doplnkom stravy, ktorý navyše vášmu telu dodá vitalitu a potrebnú silu.

 • Vhodné riešenie pri mužskej impotencii
 • Pri neplodnosti zvyšuje počet a pohyblivosť spermií
 • Podporuje erekciu
 • Kladne pôsobí na prostatu
 • Podporuje rast a udržanie svalovej hmoty (ako prírodná alternatíva steroidného anabolikua pre športovcov)

ADIEL Maca negra FORTE 90 kapsúl – odporúčané dávkovanie

Užívajte 2-3 kapsule denne, ideálne pred jedlom. Neprekračujte túto odporúčanú dennú dávku. Bylinné prostriedky začnú pôsobiť na vaše telo asi za 2-4 týždne. Preto je nutné užívať prírodné doplnky stravy dlhodobo a pravidelne.

Zloženie: 100% čistý prášok maca horská (Lepidium Meyenii)

Balenie a dôležité informácie:
90 kapsúl, 1 kapsula obsahuje 400 mg, celé balenie 36 g
Zaregistrované na Ministerstve poľnohospodárstva ako potravinový doplnok

adielmacanegra
do 3 pracovních dní