Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú cookies. Používaním webu s tým vyjadrujete súhlas. Viac informácií

ADIEL Maca PURE, 90 kapsúl
 • ADIEL Maca PURE, 90 kapsúl

ADIEL Maca PURE, 90 kapsúl

Maca peruánská (Lepidium Meyenii) výrazne reguluje hormonálne hladiny v tele a dokáže ovplyvniť plodnosť a kvalitu pohlavných buniek mužov aj žien. Priaznivo pôsobí na hypotalamus, hypofýzu, nadobličky, brušnú slinivku a štítnu žľazu, a tak ovplyvňuje celý endokrinný hormonálny systém. 
adielmacakaps
do 3 pracovních dní
12,90 €
S DPH
Množstvo:
Na sklade nie je dostatok produktov


Prinášame vám 100% prírodný a certifikovaný extrakt z koreňa maca, ktorý podporuje plodnosť mužov i žien. Maca horská vyrovnáva hormonálnu hladinu, stimuluje produkciu pohlavných hormónov a tým ovplyvňuje kvalitu pohlavných buniek a zvyšuje možnosť počatia. Naviac posilňuje imunitný systém a omladzuje organizmus. Koreň maca dovážame priamo od výrobcu z Peru, a preto vám môžeme ponúknuť najvyššiu možnú kvalitu. Celulózové kapsule sú vhodné pre vegetariánov a ľahko sa prehĺtajú.

Maca peruánská (Lepidium Meyenii) výrazne reguluje hormonálne hladiny v tele a dokáže ovplyvniť plodnosť a kvalitu pohlavných buniek mužov aj žien. Priaznivo pôsobí na hypotalamus, hypofýzu, nadobličky, brušnú slinivku a štítnu žľazu, a tak ovplyvňuje celý endokrinný hormonálny systém. Vaše telo začne produkovať vlastný estrogén, progesterón a ďalšie hormóny a váš hormonálny systém bude opäť v rovnováhe. Po viac ako dve tisícročia je koreň macy používaný ako prostriedok na zvýšenie plodnosti, odolnosti, energie, vitality a k podpore plodnosti, odolnosti, energie, vitality a k podpore libida, za čo je považovaná za “peruánsku modrú pilulku”.
Maca horská resp. jej koreň predovšetkým napomáha ideálnej rovnováhe medzi estrogénom a progesterónom v tele. Bráni vzniku takzvanej estrogénovej dominancií, ktorej dôsledkom býva mimo iné znížená plodnosť alebo tendencia k samovoľným potratom. U mužov zasa užívanie macy vedie k posilneniu sexuálneho apetítu a k zlepšeniu kvality spermií, zvyšuje množstvo spermií a ich pohyblivosť.
Maca je jedinečná tým, že pôsobí na príčiny možných problémov s počatím. Jej včasným užívaním sa dá riziku straty plodnosti predchádzať a uchrániť sa pred stresom a pocitom bezmocnosti.

Dovážame pre vás macu v 100% kvalite priamo z ďalekého Peru. Namletý sušený koreň rastliny maca pre vás nechávame nasypať do kapsúl z celulózy pre ešte lepšie užívanie.

Maca pre otehotnieť a plodnosť žien a mužov

 • Zlepšuje plodnosť u žien, vyrovnáva hladiny pohlavných hormónov estrogénu a progesterónu.
 • Zlepšuje plodnosť mužov a kvalitu ich spermiogramu (nutnosť užívať 3 mesiace, spermie “dozrievajú” 72 dní).
 • Reguluje hormonálne hladiny u mužov a žien.
 • Posilňuje imunitný systém, telesnú vitalitu a omladzuje organizmus.
 • Dodáva potrebné minerály a vitamíny.
 • Pomáha pri menštruačných bolestiach a nepravidelnej menštruácií.
 • Je účinným pomocníkom v období klimaktéria. Navracia hormonálnu hladinu späť do normy a potláča príznaky menopauzy.
 • Pomáha prekonávať nepríjemné syndrómy pri menopauze, znižuje návaly tepla..
 • Maca prírodnou formou zvyšuje hladiny DHEA – mužského sexuálneho hormónu, ktorý je prítomný v krvi mužov a žien, a tým vám pomôže nájsť stratené libido

Spôsob užívania maca 100% PURE 90 kapsúl

Bylinné prostriedky začnú pôsobiť na vaše telo asi za 2-4 týždne. Preto je nutné užívať prírodné doplnky stravy dlhodobo a pravidelne.

 • Užívajte 4 kapsule denne – 2 ráno a 2 večer, ideálne pred jedlom. Neprekračujte túto odporučenú dennú dávku.


Zloženie

100% čistý prášok maca horská (Lepidium Meyenii)

Balenie a dôležité informácie
90 kapsúl, 1 kapsula obsahuje 400mg, celé balenie 36g
Zaregistrované na Ministerstve poľnohospodárstva ako potravinový doplnok

Zem pôvodu: Peru

adielmacakaps
do 3 pracovních dní