Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú cookies. Používaním webu s tým vyjadrujete súhlas. Viac informácií

Kotvičník zemný FORTE s vitamínom E, 90 kapsúl
  • Kotvičník zemný FORTE s vitamínom E, 90 kapsúl

Kotvičník zemný FORTE s vitamínom E, 90 kapsúl

Kotvičník zemný (Tribulus terrestris) s vitamínom E je vysoko účinný koncentrát z byliny v pomere 4:1 ! To je najviac účinný kotvičník na trhu. Kotvičník pôsobí na hladiny pohlavných hormónov, podporuje tvorbu spermií a rast hladiny testosterónu u mužov a FSH a estradiolu u žien. 
adieltribulusforte
do 3 pracovních dní
13,50 €
S DPH
Množstvo:

Kotvičník zemný (Tribulus terrestris) s vitamínom E je vysoko účinný koncentrát z byliny v pomere 4:1 ! To je najviac účinný kotvičník na trhu. Kotvičník pôsobí na hladiny pohlavných hormónov, podporuje tvorbu spermií a rast hladiny testosterónu u mužov a FSH a estradiolu u žien. Vyššie hladiny pohlavných hormónov potom stimulujú sexuálnu aktivitu a libido. U žien prispievajú k dozrievaniu vajíčok, pomáha riešiť problémy v klimaktériu, menštruačné problémy a problémy s neplodnosťou. 5-7 denná kúra.

Kotvičník zemní FORTE (Tribulus terrestris) s vitamínem E pôsobí na hormonálnu aktivitu a pohlavné orgány ešte silnejšie než bežný kotvičník na trhu. To sa dá objasniť tým, že pri jeho užívaní by majo dôjsť ku zvýšenej tvorbe testosterónu u mužov a folikuly stimulujúceho hormónu (FSH) a estradiolu u žien.

Zvýšenie hodnôt týchto hormónov môže mať pozitívny vplyv:

  • u mužov na zlepšenie plodnosti a kvality spermií, zvýšenie ich počtu, zvýšenie sexuálneho libida a zlepšený fyzický stav, nárast svalovej hmoty a rýchlejšia regenerácia
  • u žien na proces ovulácie, vyššie šance na dozretie vajíčka, jeho včasné uvoľnenie, nárast sexuálnej túhy, zmiernenie negatívnych klimakterických príznakov, potláčanie nespavosti, napätia, depresií, návalov tepla, premien nálad a podráždenosti i redukcií telesného tuku.

Prečo vitamín E?

Vitamín E preukázateľne prispieva k plodnosti, kvalite pohlavných buniek a zároveň napomáha k správnej činnosti nervového systému. Je radený medzi významné antioxidanty, čo znamená, že zabraňuje vzniku nebezpečných voľných radikálov, ktoré vznikajú pri metabolických procesoch v tele.

Účinné látky v koncentráte kotvičníku podporujú mimo iné i metabolizmus živín, normálnu funkciu močovej sústavy, prirodzenú obranyschopnosť, normálnu činnosť nervovej sústavy a kardiovaskulárneho systému.

Spôsob užívania Kotvičníku zemního FORTE s vitamínem E 90 kapslí

Bylinné prostriedky začnú pôsobiť na vaše telo asi za 2-4 týždne. Preto je nutné užívať prírodné doplnky stravy dlhodobo a pravidelne.

  • Užívajte 2 – 3 kapsle denne – po jedle. Neprekračujte túto odporúčanú dennú dávku. Maximálna odporučená denná dávka kotvičníku je 2000mg denne.


Zloženie

koncentrát kotvičníku zemného (tribulus terrestris) v pomere 4:1
vitamín E

Balenie a dôležité informácie
90 kapsúl, 1 kapsula obsahuje 400mg účinných látok (380mg kotvičníku zemného a 20mg vitamínu E)
Celé balenie je 36g
Zaregistrované na Ministerstve poľnohospodárstva ako potravinový doplnok.

adieltribulusforte
do 3 pracovních dní