Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú cookies. Používaním webu s tým vyjadrujete súhlas. Viac informácií

ADIEL Kotvičník zemný (Tribulus Terrestris) 90 cps
  • ADIEL Kotvičník zemný (Tribulus Terrestris) 90 cps

ADIEL Kotvičník zemný (Tribulus Terrestris) 90 cps

Kotvičník zemný (Tribulus terrestris) pôsobí na hormonálnu aktivitu a pohlavné orgány. To možno vysvetliť tak, že by malo dôjsť k zvýšenej tvorbe testosterónu u mužov (až o 30%), čo ovplyvňuje ich plodnosť a kvalitu spermií. 
adieltribulus
do 3 pracovních dní
12,90 €
S DPH
Množstvo:

Kotvičník zemný (Tribulus terrestris) pôsobí na hormonálnu aktivitu a pohlavné orgány. To možno vysvetliť tak, že by malo dôjsť k zvýšenej tvorbe testosterónu u mužov (až o 30%), čo ovplyvňuje ich plodnosť a kvalitu spermií. Malo by dôjsť aj k zvýšeniu produkcie folikuly stimulujúceho hormónu (FSH) a estradiolu u žien, čo pôsobí na ovuláciu. Zvýšenie hladín pohlavných hormónov ovplyvňuje plodnosť a libido. Tento kotvičník nie je namletá bylina, ale koncentrát z tejto rastliny v pomere 4: 1. To je najvyššia koncentrácia účinnej látky na trhu. Naviac je veľkou výhodou koncentrátu mnohonásobne vyššiu vstrebateľnosť účinných látok kotvičníku a rýchlosť účinku oproti klasickej namletej byline.

Kotvičník v kapsliach pre plodnosť

Zvýšenie hodnôt týchto hormónov môže mať pozitívny vplyv:

  • U mužov na zlepšenie plodnosti a kvality spermií, zvýšenie ich počtu, zvýšenie sexuálneho libida a zlepšený fyzický stav, nárast svalovej hmoty a rýchlejšia regenerácia.
  • U žien na proces ovulácie, vyššie šance na dozretie vajíčka, jeho včasné uvoľnenie, nárast sexuálnej túhy, zmiernenie negatívnych klimakterických príznakov, potláčanie nespavosti, napätia, depresií, návalov tepla, premien nálad a podráždenosti i redukcií telesného tuku.

Účinné látky v koncentráte kotvičníku podporujú mimo iné i metabolizmus živín, normálnu funkciu močovej sústavy, prirodzenú obranyschopnosť, normálnu činnosť nervovej sústavy a kardiovaskulárneho systému.

Mužská neplodnosť a erektilné dysfunkcie

– Liečba významne zvýšila pohyblivosť spermií u 38 ľudí s idiopatickou oligospermiou. V niektorých prípadoch po opakovanej liečbe bola pozorovaná normalizácia spermií doprevádzaná zvýšenou hladinou luteinizačného hormónu a testosterónu a zníženou hladinou estradiolu.
– U pacientiov s jednostrannou alebo dvojstrannou hypotrofiou vaječníkov a oligospermií sa prejavili po liečbe zlepšenie objemu ejakulátu, spermatozoídna koncentrácia a pohyblivosť spermií.
– Bolo zaznamenané 31 tehotenstiev u 100 párov s neplodnosťou v priebehu 12 mesačnej liečby TLSE.
– U pacientov so zníženým libidom sa preukázalo značné zlepšenie po 30 dňoch. Libido sa zlepšilo aj u pacientov s chronickým zápalom předstojných žliaz.

Ženská neplodnosť

– Efekty liečenia u žien liečených TLSE a stimulátorom ovulácie boli lepšie než u žien liečených len jedným z prípravkov.

Spôsob užívania Kotvičníku zemního 90 kapslí

Bylinné prostriedky začnú pôsobiť na vaše telo asi za 2-4 týždne. Preto je nutné užívať prírodné doplnky stravy dlhodobo a pravidelne.

  • Užívajte 2 – 3 kapsle denne – po jedle. Neprekračujte túto odporúčanú dennú dávku. Maximálna odporučená denná dávka kotvičníku je 2000mg denne.


Zloženie

koncentrát kotvičníku zemného (tribulus terrestris) v pomere 4:1

Balenie a dôležité informácie
90 kapsúl, 1 kapsula obsahuje 400 mg kotvičníku zemného, ​​celé balenie 36 g
Zaregistrované na Ministerstve poľnohospodárstva ako potravinový doplnok

adieltribulus
do 3 pracovních dní