Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú cookies. Používaním webu s tým vyjadrujete súhlas. Viac informácií

Maca korzeń w proszku 400 g
Znížená cena - 2,00 €
 • Maca korzeń w proszku 400 g
 • ADIEL MACA 100% PURE PRÁŠOK 400 G

Maca čistý prášok ADIEL 400 g

Maca to prirodzený regulátor hormónov pre mužov aj ženy. Normalizuje hladinu hormónov. U mužov zlepšuje kvalitu spermií. Balenie: 400g.
Macaprasek
do 3 pracovních dní
20,90 €
22,90 €
S DPH
Množstvo:

Maca pochádza výlučne z poľnohospodárstva, z oblastí peruánskych Ánd. Je to prirodzený regulátor hormónov pre mužov aj ženy, má vplyv na kvalitu spermií a normalizuje hladinu hormónov, stimuluje centrum mozgu a pohlavných orgánov. Okrem toho dodáva energiu a zlepšuje imunitu.

maca.jpgSušený prášok z koreňa Maca pomáha vyrovnávať hormonálne výkyvy v tele, ovplyvňuje celý hormonálny systém. U žien reguluje vysoké a nízke hladiny estrogénu a progesterónu, a vyrovnáva ich na optimálnu úroveň, čím zlepšuje plodnosť. U mužov zlepšuje kvalitu spermií (lepšia kvalita 
a pohyblivosť spermií).

Sušený mletý koreň maca (Lepidium Meyenii) výrazne vyrovnáva kolísavé hormonálne procesy v chémii tela ženy aj muža. Priaznivo pôsobí na hypotalamus, hypofýzu, nadobličky, brušnú slinivku a štítnu žľazu, a tak ovplyvňuje celý endokrinný hormonálny systém. Vaše telo začne produkovať vlastný estrogén, progesterón a ďalšie hormóny a váš hormonálny systém bude opäť v rovnováhe. Mnohé štúdie koreňu maca preukázali jej vplyv na plodnosť a kvalitu pohlavných buniek. Po viac ako dve tisícročia je koreň macy používaný ako prostriedok na zvýšenie plodnosti, odolnosti, energie, vitality a k podpore plodnosti, odolnosti, energie, vitality a k podpore libida, za čo je považovaná za “peruánsku modrú pilulku”.

Maca horská resp. jej koreň predovšetkým napomáha ideálnej rovnováhe medzi estrogénom a progesterónom v tele. Bráni vzniku takzvanej estrogénovej dominancií, ktorej dôsledkom býva mimo iné znížená plodnosť alebo tendencia k samovoľným potratom. U mužov zasa užívanie macy vedie k posilneniu sexuálneho apetítu a k zlepšeniu kvality spermií, zvyšuje množstvo spermií a ich pohyblivosť. Maca je jedinečná tým, že pôsobí na príčiny možných problémov s počatím. Jej včasným užívaním sa dá riziku straty plodnosti predchádzať a uchrániť sa pred stresom a pocitom bezmocnosti.


Ako koreň maca v prášku pomôže otehotnieť?

 • Zlepšuje plodnosť u žien, vyrovnáva hladiny pohlavných hormónov estrogénu a progesterónu.
 • Zlepšuje plodnosť mužov a kvalitu ich spermiogramu (nutnosť užívať 3 mesiace, spermie “dozrievajú” 72 dní).
 • Reguluje hormonálne hladiny u mužov a žien.
 • Posilňuje imunitný systém, telesnú vitalitu a omladzuje organizmus.
 • Dodáva potrebné minerály a vitamíny.
 • Znižuje hladinu cholesterolu.
 • Pomáha pri menštruačných bolestiach a nepravidelnej menštruácií.
 • Je účinným pomocníkom v období klimaktéria. Navracia hormonálnu hladinu späť do normy a potláča príznaky menopauzy.
 • Pomáha prekonávať nepríjemné syndrómy pri menopauze, znižuje návaly tepla.
 • Maca prírodnou formou zvyšuje hladiny DHEA – mužského sexuálneho hormónu, ktorý je prítomný v krvi mužov a žien, a tým vám pomôže nájsť stratené libido.


Zloženie

100% čistý prášok maca horská (Lepidium Meyenii)

Balenie:

400 g.

Dávkovanie:

Začnite s ½ lyžičky prášku denne. Prášok rozmiešajte v malom množstve džúsu, alebo vody a nechajte 5-10 minút odstáť. Maca sa rozpustí, potom zamiešajte a vypite. Dávku postupne zvyšujte na odporúčanú 1-2 kávové lyžičky denne

Upozornenie:
Doplnok výživy nepoužívame ako na náhradu za normálnu stravu. Dôležitý je zdravý životný štýl a správna životospráva! Neprekračujeme predpísanú dennú dávku! Neužívať v prípade výskytu alergie na niektoré zložky výrobku! Skladovať na suchom mieste z dohľadu a dosahu detí!

Výrobca:
ADIEL s.r.o.

Distribútor:
Medimes spol. s r.o, Veľká Okružná 43, 010 01 Žilina, Slovensko

Macaprasek
do 3 pracovních dní