Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú cookies. Používaním webu s tým vyjadrujete súhlas. Viac informácií

pre podporu mužskej plodnosti
Znížená cena - 6,00 €
  • pre podporu mužskej plodnosti

FertilMan Plus zlepšuje kvalitu spermií 120 tabliet

Średnia ocena 
Doplnok stravy FertilMan Plus je určený tým z vás, ktorí túžite po zvýšení kvality spermií a po zlepšení plodnosti a potencie. Zmes vitamínov, minerálov, aminokyselín a antioxidantov. Obsahuje 120 tabletiek.
FertilManPlus
do 3 pracovních dní
39,90 €
45,90 €
S DPH
Množstvo:
Na sklade nie je dostatok produktov


Ponúkame vyriešenie týchto problémov, užívajúc FertilMan Plus ™ - je to doplnok stravy navrhnutý na zlepšenie kvality spermií. Špeciálne vybraná formula podporuje pohyblivosť spermií a ich počet, morfológiu a objem spermií.

Zlepšenie parametrov spermy u mužov, ktorý sa snažia o potomstvo. FertilMan Plus - je to doplnok výživy navrhnutý na zlepšenie kvality spermií. Špeciálne vybraná formula podporuje pohyblivosť spermií, množstvo, morfológiu a objem.

Ako zlepšiť kvalitu spermií 

FertilMan Plus by mali používať muži, ktorý majú problém s nízkou kvalitou spermy ešte pred snažením sa o potomstvo.
Prvky ktoré obsahuje FertilMan Plus sú obzvlášť účinné pre mužskú plodnosť a kvalitu spermy. Je to jedinečná zmes vitamínov, minerálov, aminokyselín a antioxidantov, ktorá bola špeciálne vybraná, kvôli jej vlastnostiam, ktoré podporujú produkciu spermií.


Jedno balenie obsahuje 120 tabletiek - mesačná liečba.


Mužom ktorý sa snažia o potomstvo sa odporúča už 3 mesiace predtým začať užívať FertilMan Plus. Tri mesiace je priemerný čas na dozrievanie zdravých spermií (72dní).

Výrobok neobsahuje žiadne byliny, iba vitamíny, minerály a antioxidanty s klinicky doloženými účinkami, priaznivo ovplyvňujúcimi mužskú plodnosť. Je vhodný aj pre vegetariánov.

Zloženie Denná dávka

RDA% *

Vplyv na plodnosť

L-Karnitín  

1200 mg ** +

L-Arginín

280 mg ** +

Vitamín C  

180 mg 225 +

Magnézium

60 mg 20 +

L-Taurín

50 mg ** +

Koenzým Q10  

40 mg ** +

Vitamín E

30 mg 250 +

Zinok

20 mg 200 +

Niacín 

18 mg 112 +

Železo

15 mg 107 +

Vitamín B5

10 mg 168 +

Vitamín B6  

10 mg 714 +

Vitamín B1

5 mg 472 +

L-glutatión

5 mg ** +

Vitamín B2

5 mg 344 +

Meď

1 mg 100 +

Vitamín A

800 µg ** +

Kyselina listová

400 µg 200 +

Selén

120 µg 218 +

Vitamín B12

60 µg 2400 +

Vitamín D3

12 µg 240 +
L-Taurín pôsobí na plodnosť, pohyblivosť a kvalitu spermií, má zároveň energizujúci účinky na ľudské telo.

L-karnitín je esenciálna aminokyselina, veľmi dôležitá pre prírodné riešenie neplodnosti, a to najmä u mužov. L-karnitín je zásadný pre tvorbu spermií a stimuluje ich prirodzenú produkciu. A čím väčší počet spermií, tým je vyššia šanca, že otehotniete. Okrem väčšieho počtu sa tiež stará o dostatočnú pohyblivosť spermií a ich celkovú kvalitu a stav.

L-arginín je zásadný aminokyselina pre zdravie, množstvo a pohyblivosť spermií, ktoré je v ľudskom tele potrebné veľké množstvo, aby sa spermie správali tak, ako majú.

Zinok je dôležitý pre vonkajšiu vrstvu obalu spermie a jej bičík. Zvyšuje hustotu spermií, zvyšuje ich počet, zlepšuje ich pohyb a zvyšuje hladinu testosterónu, ktorá je rozhodujúca pre spermatogenézu. Zinok sa stráca s každou ejakuláciou, preto aktívny sexuálny život a nízky príjem zinku v strave môže spôsobiť impotenciu, neplodnosť a nízky počet spermií. U neplodných mužov bolo preukázané, že majú nižšiu hladinu zinku, než je bežné.

Selén je silný antioxidant, ktorý prispieva k celistvosti bičíkov spermií. Príliš nízky príjem selénu v strave je spojený s ich zlou pohyblivosťou. Výskum naznačuje možnú súvislosť medzi nízkou hladinou selénu u starších rodičov a narodením detí s Downovým syndrómom.

Meď má dôležitú úlohu ako lapač voľných radikálov a pomáha predchádzať poškodeniu bunkovej štruktúry. Aby sa zabránilo nedostatku medi, je potrebné prijať 1-2 mg denne. Meď je esenciálny stopový prvok prítomný v potrave a v ľudskom tele, potrebný k absorpcii a využitie železa.

Vitamín A je nevyhnutný pre nepretržitú produkciu spermií.

Vitamíny skupiny B ako B12 sa podieľa na bunkovom zrenia a syntéze DNA. Nedostatok vitamínu B12 vo výžive je spojený s nižším počtom spermií a ich zníženou pohyblivosťou. Vitamín B1, Tiamín (vitamín B5) a Riboflavín (vitamín B2) zase pomáhajú telu získavať energiu a ovplyvňujú enzýmy, ktoré majú vplyv na svaly, nervy a srdce.

Vitamín C je antioxidant prítomný v ejakuláte, ktorý zvyšuje počet a pohyblivosť spermií a znižuje riziko ich poškodenia. Napomáha odstrániť olovo z tela a je obzvlášť dôležitý v prípade, že strava je chudobná na čerstvé ovocie a zeleninu. Doplnenie vitamínu C navyše údajne zlepšuje kvalitu spermií u fajčiarov.

Vitamín D3 pomáha pri produkcii pohlavných hormónov u mužov. Nedávna štúdia zistila, že hladina vitamínu D3 u mužov priamo zodpovedá kvalite spermií. Muži s vyššou hladinou vitamínu D v krvi mali vyššiu kvalitu spermií, ktoré sa navyše lepšie pohybovali a lepšie prenikali do vajíčka. Naše štúdie ukazujú, že vitamín D môže zvýšiť hladinu testosterónu, čo je ďalší faktor, ktorý ovplyvňuje plodnosť u mužov.

Vitamín E je v tuku rozpustný vitamín pomáhajúci zlepšiť celkový zdravotný stav spermií. Môže zvýšiť schopnosť spermií, ktoré môžu byť poškodené voľnými radikálmi, spojiť sa s vajíčkom.

Glutatión je životne dôležitý nielen kvôli antioxidačnej ochrane spermií. Súčasne so selénom je nevyhnutný pre tvorbu enzýmu prítomného v spermiách, ktorý sa premení v štrukturálnej proteín zrelej spermie. Pokles hladiny redukovaného glutatiónu (GSH) pri tvorbe spermií narúša integritu ich membrány.

Koenzým Q10 pôsobí ako antioxidant a energeticky aktívny činiteľ, ktorý chráni celistvosť bičíkov spermií.

Kyselina listová má zásadný význam nielen pre vývoj buniek a delenie buniek (krvotvorba), ale aj pre dobrú funkciu centrálneho nervového systému. Štúdie naznačujú, že kyselina listová spolu so zinkom zlepšujú kvalitu spermií. Ukázalo sa, že u mužov je koncentrácia kyseliny listovej vyššia v semennej tekutine než v krvnej plazme.
.

Zloženie:
Denná dávka 4 kapsle obsahujú:
L-Karnitín (1200 mg), L-Arginín (280 mg), Vitamín C (180 mg), Horčík (60 mg), L-Taurin (50 mg), Koenzym Q10 (40 mg), Vitamína E (30 mg), Zinok (20 mg), Niacín (Pozri. b3) (18 mg), Żelezo (15 mg), Vitamín B5 (10 mg), Vitamín B6 (10 mg), Tiamin (Pozri B1) (5 mg), L-Glutation (5 mg), VitamínB2 (5 mg), Meď (1 mg), Vitamín A (800 μg), Kyselina Listová(400 μg), Selén (120 μg), Vitamín B12 (60 μg), Vitamín D3 (12 μg),

Použit

Balenie: 120 tabliet po 1500 mg (mesačná liečba), čistá hmotnosť 180 g.

Dávkovanie:
2 tabletky 2 krát denne, ráno počas raňajok a počas hlavného jedla dňa. Zapíjame vodou alebo nápojom. Nepoužívame na lačno!

Skladovanie:
Výrobok skladujeme na suchom mieste mimo dohľadu a dosahu detí!

Upozornenie!
Doplnkami výživy nenahradzujeme pravidelnú dennú stravu.! Dôležitá je správna životospráva a zdravý životný štýl. Neprekračujeme doporučenú dennú dávku. V prípade alergie na niektorú zo zložiek prípravok neužívame!
Číslo typu a dátum výroby na zadnej časti balenia!

Výrobca:
Babystart Limited, UK

Distribútor:

Medimes spol. s r.o, Veľká Okružná 43, 010 01 Žilina, Slovensko

FertilManPlus
do 3 pracovních dní

Podobné produkty