Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú cookies. Používaním webu s tým vyjadrujete súhlas. Viac informácií

Tehotenský krvný test Innova Pharma
  • Tehotenský krvný test Innova Pharma
  • Tehotenský krvný test
  • Tehotenský krvný test

Tehotenský krvný test Innova Pharma

Tehotenský krvný test značky Innova Pharma je jedinečným produktom na slovenskom trhu. Tento krvný test bol vyvinutý v Kanade a dokáže rozpoznať tehotenstvo už 8-9. deň od oplodnenia. 
innovatest
do 3 pracovních dní
6,90 €
S DPH
Množstvo:
Na sklade nie je dostatok produktov


Zistite svoje tehotenstvo už 8. deň po počatí. Vyskúšajte najpresnejší a najrýchlejší test na trhu. Ponúkame ADEXUS hCG tehotenský krvný test, ktorý si môžete urobiť kedykoľvek v priebehu dňa. Krvý test dokáže rozpoznať tehotenstvo omnoho skoršie než z moču. Výsledky tehotenstva odhalíte už 8 deň po počatí. 99% presnosť už pri prvom testovaní. Spoľahlivosť overená gynekológmi po celom svete.

Tehotenský krvný test už 8. deň po počatí.

Test ADEXUS hCG je rýchly imunologický test používaný pre kvalitnú detekciu ľudského choriového gonadotropínu (hCG) v rannom štádiu tehotenstva.

Tento tehotenský krvný test dokáže zobraziť výsledok tehotenstva v priebehu 10 minút po nanesení kvapky krvi a má 99% spoľahlivosť už pri prvom testovaní. Teda nie je potreba viac testov na potvrdenie výsledku, či opakované testovanie ako je to v prípade tehotenských testov z moču, ktoré majú omnoho menšiu spoľahlivosť.

  • preukázané tehotenstvo už 8. deň po počatí
  • možnosť testovania kedykoľvek v priebehu dňa
  • jeho spoľahlivosť je 99%


Obmedzenia

Ďalšie klinické stavy, ktoré produkujú hCG, trofoblastické choroby a nádory zárodočných buniek.

Vysoko citlivý tehotenský test ako je tento, môže odhaliť končiace tehotenstvo v jeho rannom štádiu, čo sa objavuje zhruba u jedného z každých 4 tehotenstiev. Výsledky by mali byť použité v spojitosti s ďalšími klinickými a laboratórnymi údajmi.

innovatest
do 3 pracovních dní