Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú cookies. Používaním webu s tým vyjadrujete súhlas. Viac informácií

FertilTime Ovulačné tyčinkové testy 5 ks.
Znížená cena - 1,00 €
  • FertilTime Ovulačné tyčinkové testy 5 ks.
  • ovulačný test tyčinkový 5 ks

FertilTime Ovulačné tyčinkové testy 5 ks.

Babystart FertilTime to jednorazowy test wykrywający obecność hormonu LH w moczu. Dzięki testom owulacji określasz płodne dni cyklu, co zwiększa szanse na zajście w ciążę. 

Fertiltime
do 3 pracovních dní
6,90 €
7,90 €
S DPH
Množstvo:
Na sklade nie je dostatok produktov


Babystart FertilTime je jednorazový test na detekciu prítomnosti LH hormónu v moči. Vďaka ovulačným testom určíš plodné dni cyklu, čo zväčšuje šancu na tehotenstvo.

FertilTime Ovulačné tyčinkové testy 5 ks.
Máš problém otehotnieť? Najmenej jeden pár so šiestich má problém s otehotnením. Prieskumy dokázali ,že viacnásobné bezvýsledné snaženie sa o dieťa bolo spôsobené nesprávnym časom .Problémom sa môže ukázať fakt, že žena je plodná asi 5 dní v cyklu a najviac plodných môžu byť iba dva dni počas ovulácie. Preto správny čas je veľmi dôležitý.

Ako pomôcť otehotnieť?

Ovulačný test Fertiltime spoľahlivo určí dobu vašej ovulácie. Rýchlym a presným testom z moču zistíte, kedy je ideálna príležitosť na otehotnenie. Luteinizačný hormón spôsobuje, že sa vajíčko uvoľňuje do vajcovodu, a práve v tomto okamihu začína doba, ktorá je pre počatie najvhodnejšia. Praktické balenie testovacích prúžkov po 1 kuse vám umožní mať vždy jeden po ruke.


Návod na použitie:

Ovulačný test FertilTime to je rýchle jednoetapové vyšetrenie imunologického toku ,na zistenie nárastu hormónu LH cez vyšetrenie moču. Detekcia vzrastu LH signalizuje, že ovulácia nastane v priebehu 24-28 hodín. Test používa kombináciu protilátok a monoklonálnych protilátok LH do selektívnej detekcie zvýšenej hladiny LH.

Balenie obsahuje 5 testov tyčinkových plus návod na použitie.

Výrobca:
Babystart Limited, Veľká Británia

Distribútor:
Medimes spol. s r.o, Veľká Okružná 43, 010 01 Žilina, Slovensko

Fertiltime
do 3 pracovních dní