Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú cookies. Používaním webu s tým vyjadrujete súhlas. Viac informácií

FertilFocus ovulačný mikroskop
Znížená cena - 4,00 €
  • FertilFocus ovulačný mikroskop

FertilFocus ovulačný mikroskop

Určuje plodné dni pomocou rýchleho vyšetrenia vzorky slín. Bezpečné a jednoduché použitie. Presnosť: 98%. Opakovane použiteľný mikroskop.

Fertilfocus
do 3 pracovních dní
29,90 €
33,90 €
S DPH
Množstvo:

Pri zvýšenej hladine hormónov (estrogénov) v ženskom tele, v období blízko ovulácie, štruktúra slín a hlienu krčka maternice mení svoju kryštalizáciu. Táto zmena sa vyznačuje tzv. príznakom lista papradia - vo vysušenej vzorke slín a hlienu žien je možné, za použitia mikroskopu, pozorovať kryštalizáciu vo forme listov paprade. Táto zmena je prítomná počas dvoch dní pred ovuláciou a dva dni po ovulácii.

Kedysi bolo možné pozorovať kryštalizáciu iba v nemocniciach, alebo inštitúciách zaoberajúcich sa takýmto výskumom. S FertilFocus môžeš takýto výskum urobiť sama a diskrétne. Tento mikroskop umožňuje pozorovanie procesu zmeny kryštalizácie v slinách počas celého menštruačného cyklu, a tým prispieva k presnému určeniu plodných dní, v ktorých je šanca na tehotenstvo najvyššia. 
Zväčšenie obrazu slín pri jeho použití, je až 60-krát väčšie v porovnaní so skutočnosťou a LED podsvetlenie poskytuje lepšiu interpretáciu kryštalizácie.
Vykonávaná po dobu 58 dní klinická štúdia na skupine 42 žien v reprodukčnom veku (20-35 rokov) s použitím mikroskopu FertilFocus ukázala až 89,2% zhodu s výsledkami testov LH. Zhoda interpretácie pozorovania plodných dni od FertilFocus na testovaných ženách ako aj u profesionálov, bola 100%.


Výhody testera ovulácie FertilFocus:

  • bezpečný a ľahko ovládateľný,
  • 98% presná detekcia ovulácie,
  • vhodný na mnoho použití (jeden mikroskop môže byť používaný po dobu dvoch rokov), z čoho vyplýva úspornosť a vysoká účinnosť finančných nákladov tejto metódy v porovnaní s testovacími prúžkami,
  • ľahko prístupný a ľahko dosiahnuteľný materiál pre analýzu - sliny,
  • podobná presnosťou metódy v porovnaní s výsledkami skúšok LH,
  • porovnateľná citlivosť testu s citlivosťou testovacích prúžkov, čo dokázal výskum,
  • rýchle zistenie výsledku,
  • diskrétny obal v tvare rúžu - vždy po ruke,
  • môže byť použitý aj pri prirodzenej antikoncepcií.Citlivosť


Citlivosť mikroskopu môžu byť porovnaná s citlivosťou testovacích prúžkov - 30 mlU / ml / LH.Použitie

Mikroskop je určený na viacnásobné použitie, čo znamená, že sliny môžu byť testované niekoľkokrát denne. Najlepšie je spraviť test ihneď po prebudení, pred jedlom, pitím a umývaním zubov. Druhá analýza môže byť vykonaná dve hodiny po predchádzajúcej.

Návod na použitie

1. Odstráň veko a opatrne vytiahni čiernu, dvojdielna čast mikroskopu (pamätaj , aby si ju vytiahla, nie vykrútila).

2. Ak používaš mikroskop prvýkrát, utri čierne časti pred začiatkom testu, najlepšie s tampónom namočeným vo vode alebo alkohole.

3. Nanes vzorku slín na sklo v čiernej časti elementu, jemne ju roztieraj. Snaž sa, aby si zabránila tvorbe vzduchových bublín.

4. Vlož čiernu, dvojprvkovú časť do objímky a počkaj asi 5 minút - až do vyschnutia vzorky. V prípade, že vzorka nie je zničená, výsledok je viditeľný aj po niekoľkých dňoch.

5. Prilož FertilFocus do oka, a stlač tlačidlo s LED podsvietením (tlačidlo "push"). Ak chceš pozorovať výsledok testu, otoč čiernou časťou, ktorou prispôsobíš ostrosť videnia.

6. Pozoruj štruktúru:

Neplodní dni: nedostatok štruktúry,línií - žiadne plodné dni.

Prechodné obdobie (blízko ovulácie): malá štruktúra, malá kryštalizácia medzi škvrnami; k ovulácii môže dôjsť počas najbližších 3-4 dní - počas tejto doby môže dôjsť k oplodneniu.

Plodné dni: Silná kryštalizácia, viditeľne dominujúca štruktúra – ovulácia prebieha, alebo k nej dôjde v najbližšom čase, je to najplodnejší čas v cykle, preto je najlepšie, aby k pohlavnému styku došlo počas 24-48 hodín po oboznámení sa s výsledkami testu.


Upozornenia

FertilFocus mikroskop má široké možnosti využitia - umožňuje stanoviť nielen obdobie ovulácie, 
ale aj čas pred a po ovulácii. Tým sa líši od teplomera ovulácie, ktorý umožňuje určiť, kedy 
presne dôjde k ovulácii.

Ak po 3-4 mesiacoch užívania mikroskopu FertilFocus nedôjde k oplodneniu, je potrebné sa poradiť s lekárom.
Výrobca

Babystart Limited, Veľká Británia

Držiteľ rozhodnutia o registrácii

Medimes spol. s r. o.

Fertilfocus
do 3 pracovních dní

Podobné produkty